Co? Uroda

Co zrobić żeby mieć większy biust?

Co zrobić żeby mieć większy biust? Wbrew pozorom pytanie to zadaje sobie całkiem spora rzesza kobiet. Są i takie panie które chciałyby swój biust pomniejszyć, ale to powiększanie piersi wzbudza najwięcej emocji i nim się teraz zajmiemy.

Skąd te emocje? Chociażby stąd że raz na jakiś czas media donoszą o kolejnych ofiarach marzeń – kobietach, które poddając się zabiegom chirurgicznym zmarły, zapadły w śpiączkę, albo trafiając w ręce niedoświadczonych chirurgów plastyków wyszły z zabiegów z okaleczeniami. Chirurgiczne powiększanie biustu wiąże się z dużym ryzykiem, abstrahując nawet od najpoważniejszych zagrożeń każda operacja plastyczna, każda chirurgiczna interwencja jest dla organizmu bardzo dużym szokiem. Czy warto ryzykować? To pozostawiam indywidualnej ocenie, bo mimo wszystko powiększanie piersi tym sposobem ma jednak pewną zaletę – jest nią trwałość i skuteczność zabiegu. W wyniku chirurgicznego powiększania piersi można na stałe powiększyć biust i nie przejmować się jego rozmiarem już do końca życia (pod warunkiem, że w czasie operacji nic się nam nie stanie).

Co zrobić żeby mieć większy biust nie ryzykując przy tym aż tak bardzo? Wystarczy zdecydować się na nieco inny zabieg, również oferowany przez gabinety chirurgii estetycznej – jest nim zabieg powiększania piersi kwasem hialuronowym. Dodatkowo mamy też do dyspozycji sporo metod pozwalających na bezinwazyjne powiększanie piersi całkiem naturalnie i bezpiecznie. Należą do nich masaże, ćwiczenia i specjalne kosmetyki oraz suplementy powiększające piersi.

Powiększanie biustu kwasem hialuronowym

Jak napisałam powyżej zabieg nie jest aż tak inwazyjny jak powiększanie chirurgiczne. Nie wymaga też rekonwalescencji. W trakcie zabiegu w tkanki piersi wstrzyknięty zostaje preparat w postaci stabilizowanego kwasu hialuronowego, który jest substancją naturalnie występującą w ludzkim organizmie. Zabieg nie jest więc aż takim szokiem jak operacja, z drugiej strony jednak ma pewną wadę – jego efekty utrzymują się jedynie przez kilka lat, de facto już po roku od przeprowadzenia powiększania trzeba uzupełnić poziom preparatu w tkankach, bowiem kwas hialuronowy jest wchłaniany przez organizm. Metoda jest więc nietrwała, ale daje dość spektakularne efekty.

Metody całkowicie naturalne

A co zrobić żeby mieć większy biust bez żadnych ingerencji w tkanki i zastrzyków? No cóż tu sprawa się nieco komplikuje, bowiem nad większym biustem trzeba dość systematycznie pracować. Należałoby zacząć od ćwiczeń wzmacniających mięśnie podtrzymujące biust (co nada biustowi znacznie ładniejszy kształt) i od ćwiczeń korygujących wady postawy. W dzisiejszych czasach wady te są wszechobecne, a wystarczy je skorygować by biust optycznie urósł nawet o dwa rozmiary.

Kolejna sprawa to masaże ujędrniające piersi. Z ich pomocą biust staje się jędrniejszy i kształtniejszy. Unosi się ku górze i de facto w pewnym stopniu zwiększa swoją objętość, a na pewno prezentuje się ładniej niż biust, który nigdy nie był masowany.

Tabletki na większy biust

Szczególną metodą powiększania piersi jest metoda polegająca na zastosowaniu preparatów powiększających biust. Preparaty te występują w dwóch postaciach: tabletek (suplementów) i kosmetyków. Zawarte w nich substancje pobudzają biust do wzrostu stymulując produkcję żeńskich hormonów płciowych (warunkujących rozwój i rozmiar biustu) lub działają jak zamienniki tych hormonów. Preparaty powiększające biust są wytwarzane na bazie ziół. Skoro tak ich działanie wymaga sporo czasu i regularnego przyjmowania. Z drugiej strony jednak sięgając po te suplementy i kremy nie możemy wykazywać się właściwą nam niefrasobliwością – nie można z nimi przesadzać. Konieczna jest cierpliwość i systematyczne długofalowe działanie, piersi powiększą się ale dopiero po pewnym czasie, ze względów bezpieczeństwa nie należy przekraczać dawek zalecanych przez producenta. Zioła są zdrowe, ale w nadmiarze też mogą nam zaszkodzić.

Zobacz też: powiekszaniebiustu.com.pl.

Co zrobić żeby mieć większy biust? Aby wypracować go w pełni bezpiecznie najlepiej jest skorzystać z wszystkich metod naturalnego powiększania biustu. W ten sposób osiągniemy najlepsze efekty.

About the author

Monika Morawska

Jestem nauczycielką, aktualnie na urlopie wychowawczym. Lubię czytać, pisać i tłumaczyć z niezrozumiałego na zrozumiałe. Odpowiadam tu na pytania, które często zadają internauci, a na które niewiele stron naprawdę jasno odpowiada. Mam nadzieję, że to, co tu znajdziesz, przyda ci się i co nieco rozjaśni. Tematyka artykułów wynika wprost z moich aktualnych zainteresowań.

5 komentarzy

  • jak ktoś ma naprawdę mały to zioła mogą pomóc, ale jeśli to kwestia ujędrniania to zdecydowanie polecam raczej masaże i kremy, mnie pomogło , a zioła używała moja siostra, bardzo dobra jest kozieradka, chociaż można też używać tabletki nie powiem tyle że same zioła wychodzą taniej

  • zgadzam się z tym co powiedziała Beata – krem i masaż powinny wystarczyć, bo żadne tabletki nie są w stanie powiekszyć piersi tak jak operacja, a jak znam życie (i kilka moich koleżanek) oczekiwania co do działania tabletek są takie jak do operacji, a potem jest z tego rozczarowanie

  • Mnie się wydaje że biust to wystarczy po prostu ujędrnić jędrny biust wydaje się większy no i dużo lepiej się prezentuje prawda? A do ujędrniania wystarczą dobre kosmetyki i masaże

  • Kremy polecam, do tabletek podchodzę z dużym dystansem a do kremów wystarczy dodać masaż i ujedrniaja gwarantowane

Leave a Comment