Czy zioła powiększające biust działają, a jeśli tak, to jak?

Zioła powiększające biust działają, aczkolwiek ich wpływ jest raczej delikatny. Stosując je nie należy spodziewać się, że nasze piersi osiągną niebotyczne rozmiary. To niemożliwe, ale powiększenie o rozmiar / półtora jest jak najbardziej w naszym zasięgu. Szczególnie intensywnie wpływa na piersi roślinka o nazwie pueraria mirifica. Z obserwacji i doświadczeń wynika, że piersi kobiet stosujących to zioło rosną średnio nawet o 80%. To bardzo dużo jak na przyrost spowodowany całkowicie naturalnie zaledwie przy pomocy jednego zioła.

Działanie powiększające wykazuje więcej ziół, ale to na ile będą one skuteczne i bezpieczne zależy od ich doboru. Na ziołach bazuje większość preparatów powiększających biust, toteż decydując się na zakup takich preparatów warto sprawdzić, co znajdziemy w ich składzie. Pueraria mirifica to baza, kolejnym ziołem którego nie powinno zabraknąć jest kozieradka pospolita. Bardzo ważną rolę w całości kompozycji odgrywa też dzięgiel chiński, choć nie mniej istotne są i pomniejsze ziółka, często takie, których obecności w preparatach powiększających trudno byłoby się spodziewać, a jednak są i działają, chronią, odżywiają, uealastyczniają.

Jakie zioła powiększające biust mam na myśli? Oto one:

Rukiew wodna

Któż mógłby się spodziewać, że rukiew wodna ma działanie powiększające? Co prawda wpływa na piersi bardzo delikatnie, ale autentycznie je powiększa będąc raczej antypomniejszaczem. Jak działa? Zapobiega stagnacji tkanek i gruczołów piersi, chroni je przed osłabieniem i stopniowym zanikiem, który postępuje wraz z wiekiem (musicie wiedzieć, że im jesteśmy starsze tym większym zmianom strukturalnym ulegają nasze biusty). Poza tym rukiew wodna jest doskonałym źródłem bardzo cennych witamin i minerałów. Wykazuje też silne działanie antyoksydacyjne (odsuwa od nas starość i chroni przed chorobami).Ceni się ją jako coś w rodzaju remedium na niekorzystne skutki palenia papierosów. To jedna z roślin, które mają bardzo długie tradycje w naturalnym lecznictwie. Wykorzystywano ją już w medycynie starożytnych Greków, Rzymian czy Persów.

Saw Palmetto

Saw Palmetto przywykliśmy kojarzyć z jednej strony z działaniem antyandrogennym (leczy przerost gruczołu krokowego oraz powstrzymuje męskie łysienie), z drugiej z wpływem na poziom testosteronu (dzięki Saw Palmetto poziom tego hormonu ma rosnąć). Dlatego też z pewnym zdziwieniem można przyjąć stwierdzenie, że Saw Palmetto powstrzymuje zanik gruczołów piersiowych, do którego dochodzi wraz z wiekiem (zjawisko, o którym pisałam już powyżej). Faktycznie tak się dzieje, co potwierdzają badania. Saw Palmetto wchodzi więc w skład niektórych preparatów powiększających piersi. Kobiety ok. trzydziestego roku życia i starsze powinny wybierać takie właśnie preparaty.

Kwiat chmielu

Jakiś czas temu w niektórych mediach było głośno od doniesień, że chmiel (a raczej piwo) działają na piersi powiększająco. Piwa nikomu nie radzę pić, szczególnie w dzisiejszych czasach kiedy to badania instytucji konsumenckich stwierdzają, że napój nazywany piwem z prawdziwym chmielowym trunkiem nie ma nic wspólnego. Lepiej już sięgnąć po sam chmiel, a konkretnie kwiat chmielu który dzięki dużej zawartości flawonidów i fitoestrogenów doskonale stymuluje rozwój gruczołów piersiowych i produkcję żeńskich hormonów płciowych. Nie muszę chyba dodawać, że składnik ten znajdziemy w niektórych preparatach powiększających biust.

Liść Damiana

To ziółko przeznaczone dla kobiet mających problemy z gospodarką hormonalną. Warto po niego sięgnąć, ale trzeba bardzo uważać, bowiem jedynie w niewielkich dawkach jest bezpieczny. W większych dawkach może prowadzić do poronienia, między innymi z tego względu kobiety w ciąży powinny unikać preparatów powiększających biust, ale generalnie zasada jest taka, że w ciąży nie należy ich stosować w ogóle i to niezależnie od tego co zawierają. Liść Damiana może też przyczyniać się do zmniejszenia wchłanialności żelaza, co jak wiadomo grozi niedokrwistością i paroma innymi problemami zdrowotno – urodowymi.

Jak widać zioła powiększające biust są w zdecydowanej większości bezpieczne. Z drugiej strony jednak w nieodpowiednich dawkach niektóre z nich (a nawet większość) mogą wpływnąć na organizm bardzo niekorzystnie. Dlatego tak ważne jest by kupować jedynie takie zioła / preparaty powiększające biust, których producent udostępnia informacje o składzie i których producenta znamy. Zasłanianie się tajemnicą handlową (niemożnością ujawnienia składu preparatu ze względu na obawy przed konkurencją) jest niepoważne! Preparatów sprzedawanych w ten sposób (według mnie tłumaczenie się tajemnicą handlową i obawami przed konkurencją jest idiotyczne i nieetyczne) radziłabym więc unikać.

Więcej informacji na temat tych i innych ziół o podobnym działaniu szukaj na stronie:

http://powiekszaniebiustu.com.pl/ziola-na-powiekszenie-biustu-wszystko-co-musisz-o-nich-wiedziec/

  • Leave Comments