Gdzie? Lifestyle

Gdzie tanio kupić noże ceramiczne i czy w ogóle warto?

Komplet bardzo dobrych jakościowo ceramicznych noży kuchennych Zillinger kupisz aż o 70% taniej w → tym sklepie słynącym z dobrych jakościowo produktów.

Kliknij tutaj i już teraz przejdź do sklepu, jeśli masz pewność co do tego, że rzeczywiście chcesz te noże kupić.

Jeśli natomiast masz wątpliwości co do tego, czy kupowanie noży ceramicznych ma w ogóle sens za moment postaramy się rozwiać twoje wątpliwości.

Czy warto kupić noże ceramiczne?

W porównaniu z nożami stalowymi noże ceramiczne mają zaledwie jedną wadę – są relatywnie kruche, tzn. relatywnie łatwo wyszczerbić je lub ułamać czubek ostrza. W praktyce „łatwo” wcale nie oznacza dużej awaryjności, a żeby nóż wyszczerbić lub ukruszyć trzeba się bardzo postarać, czyli na przykład otwierać nim metalowe puszki.

Zakładamy jednak, że będziesz używać ich do celów, do których je zaprojektowano i przeznaczono.

Czego na pewno możesz się po nich spodziewać?

  • Lekkości i wygody stosowania, nowoczesne noże ceramiczne są lekkie, mają bardzo dobrze wyprofilowane rączki, są świetnie wyważone.
  • Niezawodnej ostrości – co oznacza, że takimi nożami łatwo pokroisz warzywa, owoce, pieczywo, dowolne produkty spożywcze. Zestawy noży zawierają co najmniej kilka sztuk zaprojektowanych do konkretnych zadań. W zestawie Zillinger, o którym mowa w pierwszym zdaniu (tym dostępnym w promocji) znajdziesz noże do warzyw, filetowania, porcjowania, pieczywa, pizzy, sera, a nawet obieraczkę z ostrzem ceramicznym i, obowiązkowo, nóż szefa kuchni przydatny do wielu różnych zadań.
  • Żywotności i trwałości – jeśli noża nie wyszczerbisz, będzie służył ci przez długie lata, a co najważniejsze zachowa ostrość nawet przez rok i dłużej (w zależności od częstotliwości użytkowania). Te noże charakteryzuje niezwykle niska podatność na stępienie, toteż jeśli przede wszystkim zależy ci na wygodzie i bezproblemowości użytkowania na co dzień – nóż ceramiczny będzie nożem idealnym dla ciebie.

Noże ceramiczne Zillinger w promocji

Noże Zillinger dostępne w promocji -70% wykonano ze stali z powłoką ceramiczną DIAMOND CERAMIC. Zestaw zawiera 7 noży ceramicznych i obieraczkę z ostrzem z tlenku cyrkonu. Całość zapakowano w eleganckie, trwałe opakowanie (kasetkę). Noże idealnie nadają się również na prezent, który na pewno ucieszy każdą panią domu.

 

lub

Sprawdź oferty innych noży ceramicznych w CENEO↓

About the author

Monika Morawska

Jestem nauczycielką, aktualnie na urlopie wychowawczym. Lubię czytać, pisać i tłumaczyć z niezrozumiałego na zrozumiałe. Odpowiadam tu na pytania, które często zadają internauci, a na które niewiele stron naprawdę jasno odpowiada. Mam nadzieję, że to, co tu znajdziesz, przyda ci się i co nieco rozjaśni. Tematyka artykułów wynika wprost z moich aktualnych zainteresowań.

Leave a Comment