Gdzie Kupić Dobry Odtwarzacz mp3 do Biegania?

Odtwarzacz mp3 do biegania powinien być trwały i wstrząsoodporny, wygodny w obsłudze i możliwie tani. Wszystkie te cechy posiada SanDisk Sport Clip – odtwarzacz, który w podstawowej konfiguracji ma 4GB pojemności, jest sprzedawany w zestawie ze słuchawkami, ma trwałą baterię i jest bardzo intuicyjny w obsłudze.

Gdzie kupić taki odtwarzacz?

Sprawdź ceny i oferty SanDisk Sport 4GB w CENEO, tam znajdziesz najtańsze i najlepsze propozycje.

Sprawdź ceny i oferty SanDisk Sport 4GB w CENEO

A jeśli chcesz dowiedzieć się nieco więcej o tym odtwarzaczu, zapraszamy do dalszej lektury.

Dlaczego SanDisk to dobry odtwarzacz mp3 do biegania?

Przy bardzo przyjaznej cenie (rzędu 150 zł), odtwarzacz ten zaprojektowano tak, by był idealnym akcesorium dla osób aktywnych. Sprawdzi się nie tylko jako odtwarzacz mp3 do biegania, ale też do fitnessu, jazdy na rowerze, czy innych bardziej banalnych aktywności takich, jak np. generalne porządki w domu.

Podstawowe zalety:

 • wygodny klips, który można przyczepić do paska lub dowolnej części (krawędzi) dowolnego ubrania,
 • minutnik i timer,
 • wytrzymała bateria (do 8-12 godzin pracy) o stosunkowo krótkim czasie ładowania przez USB (maksymalnie 3 godziny),
 • dobry kontrast wyświetlacza – wszystko jest widoczne nawet w dużym słońcu,
 • intuicyjnie rozmieszczone przyciski sterowania, łatwość wciśnięcia np. pauzy po czym powrót do ostatnio odtwarzanej ścieżki w miejscu, w którym zastopowaliśmy odtwarzanie,
 • regulacja głośności z boku urządzenia, łatwym do odnalezienia przyciskiem, dzięki czemu głośnością można sterować na wyczucie,
 • douszne słuchawki, dość wygodne, choć w razie potrzeby można je swobodnie wymienić na inne.

Najważniejsze zalety SanDisk Clip Sport

Osobom, które być może używały wcześniej tanich odtwarzaczy do kilkudziesięciu złotych, na pewno spodoba się doskonała jakość wyświetlacza, na którym można wszystko łatwo zobaczyć, bez konieczności szukania zacienionych miejsc w okresach dużego nasłonecznienia.

Bardzo dobrą funkcją jest zapamiętywanie przez odtwarzacz miejsca ostatniego odtwarzania. Funkcja ta bardzo przydaje się szczególnie w trakcie słuchania audiobooków. Co więcej, SanDisk Clip Sport jest bardzo przyjaznym urządzeniem do odtwarzania audiobooków edukacyjnych, czy wykładów, można bardzo łatwo przyciskami przewijania przewijać każdą ścieżkę do przodu lub do tyłu w zależności od tego, do którego momentu konkretnej ścieżki chcemy wrócić. W ten sposób łatwo sobie utrwalać różne wiadomości.

Otwarzacz mp3 SanDisk ma też wbudowane radio. Tym sposobem gdy już znudzimy się słuchaniem własnej playlisty czy audiobooka, możemy przełączyć się na dowolną stację radiową i jej właśnie posłuchać.

Pojemność SanDisk Sport

Nie jest może imponująca, bo to jedyne 4GB, ale jak zapewne doskonale wiesz taka ilość miejsca na dysku jest wystarczająca do tego żeby zgrać na niego bardzo dużo ulubionych utworów i nawet kilka pełnych audiobooków. Odtwarzacz można zresztą rozbudować wkładając do niego małą kartę pamięci i w ten sposób pojemność dysku znacząco się zwiększy.

Naszym zdaniem 4GB jest jednak pojemnością w pełni satysfakcjonującą.

Kontrowersyjna głośność

Wiele osób używających SanDisk Sport uważa, że jego głośność jest mało satysfakcjonująca. Rzeczywiście urządzenie ma fabrycznie wbudowaną blokadę głośności, ale tylko w jednym trybie pracy – w ustawieniach lokalnych europejskich głośność rzeczywiście ograniczona – w trosce o słuch użytkowników.

Naszym zdaniem jest ona jednak mimo wszystko całkiem odpowiednia. Nawet przy tym europejskim ustawieniu poziom głośności przy odtwarzaniu plików audio jest w pełni satysfakcjonujący, a przy tym na tyle dobry, że nie odcina całkowicie od świata i dzięki temu mptrójki można spokojnie słuchać jadąc na rowerze czy biegnąc – bo i tak będziemy słyszeć dźwięki uliczne (stłumione, ale jednak słyszalne), co zwiększy nasze bezpieczeństwo.

Ważne: w razie potrzeby blokadę można zlikwidować i napawać się słuchaniem muzyki na pełnej głośności – w tym celu wystarczy przestawić ustawienia odtwarzacza na „światowe” a ograniczenie zniknie.

Podsumowanie

Ten bardzo dobry odtwarzacz mp3 do biegania możesz kupić w dość przyjemnej cenie – ceny w sklepach internetowych zaczynają się już od 145 złotych. Kupując taki odtwarzacz zyskasz „przyjaciela” na lata.

Sprawdź ceny i oferty SanDisk Sport 4GB w CENEO
  1. Tryton 8 listopada 2016

  Leave Comments