Gdzie kupić dobrą odżywkę do rzęs?

Odpowiedź na twoje pytanie zależy od tego, jakie efekty chcesz osiągnąć. Jeśli zależy ci na przedłużeniu i pogrubieniu rzęs już podpowiadamy jaka odżywka sprawdza się w tej roli najlepiej i gdzie ją kupić.

Tą odżywką jest Miralash – rewolucyjne serum zawierające między innymi kolagen. Zadaniem Miralash jest stymulacja wzrostu rzęs i nadanie im większej objętości, ale przede wszystkim przedłużenie fazy ich rozwoju, co skutkuje również wyraźnym wydłużeniem rzęs.

Efekt może okazać się bardzo zadowalający. I rzeczywiście tak ocenia go większość użytkowniczek serum.

Rzeczywiste efekty sprowadzają się do:

  • wydłużenia rzęs, które jest wyraźnie zauważalne już po 4 tygodniach regularnego stosowania,
  • pogrubienia rzęs, które zauważysz dużo wcześniej,
  • odnowy i regeneracji rzęs, których wzrost został zaburzony np. na skutek różnych chorób.

Co więcej, odżywka jest w pełni naturalna, bazuje między innymi na naturalnym kolagenie i stymulujących wzrost peptydach. I działa w ciągu kilku tygodni.

Gdzie kupić Miralash do przedłużenia i zagęszczenia rzęs?

Pamiętaj o tym, by robić zakupy na oficjalnych stronach tj. najlepiej u bezpośrednich dystrybutorów lub producenta preparatu. Polecamy ci skorzystanie z tego serwisu (przycisk poniżej), gdzie będziesz mogła skorzystać z promocji kupując serum na pełną, trzymiesięczną kurację.

 >>> Strona Producenta<<<

Edycja 06.03.2016: dodatkowe informacje na temat produktów do przedłużania i zagęszczania rzęs

Jeśli twoje naturalne rzęsy nie wyglądają tak, jakbyś chciała, masz do wyboru bardzo różne produkty do przedłużania rzęs. Sprawdź, jakie są możliwości i wybierz to, co najlepiej sprawdzi się właśnie u ciebie.

Jeśli uważasz, że Twoje rzęsy są zbyt krótkie, za rzadkie lub osłabione, masz wiele możliwości, by sprawić, żeby prezentowały się lepiej. Poznaj kilka sposobów na przedłużanie i zagęszczanie rzęs. Wszystkie rekomendowane przez nas produkty do przedłużania rzęs są efektywne, jednak różnią się czasem potrzebnym do osiągnięcia efektów, ich trwałością oraz ceną. Sama zdecyduj, czego potrzebujesz.

Wydłużający tusz do rzęs – długie rzęsy w kilka sekund

Produkty do przedłużania rzęs, które są znakomicie znane każdej kobiecie to przede wszystkim specjalne tusze o takim właśnie działaniu. Przedłużające tusze do rzęs mają zwykle cząsteczki, które starannie oblepiają każdą rzęsę, a także gromadzą się na jej zakończeniu, przedłużając tym samym naturalne włoski. Działanie wydłużające można zintensyfikować delikatnie pudrując rzęsy przed aplikacją maskary. To rozwiązanie dobre dla kobiet, które nie oczekują spektakularnych efektów, ale chcą delikatnie poprawić wygląd swoich rzęs.

Odzywki stymulujące wzrost rzęs

Tusz to tylko działanie doraźne. Jeśli jednak uważasz, że twoje rzęsy potrzebują czegoś więcej, niż makijaż, sięgnij po odżywki, jakie trwale poprawią ich wygląd. Preparaty wzmacniające to produkty nie tylko do przedłużania rzęs – sprawiają one także, że rzęsy stają się gęściejsze, a pojedyncze włoski są grubsze, lśniące i mniej podatne na wypadanie i łamanie się. Efekty mogą być naprawdę znakomite, choć na rezultaty trzeba będzie trochę poczekać – zwykle potrzebna jest kuracja trwająca od trzech do sześciu miesięcy – w zależności od wyjściowego stanu rzęs.

Po jakie odżywki warto sięgnąć? Na pewno na uwagę zasługuje Miralash. Jest to serum, które już w ciągu czterech tygodni poprawi w znaczący sposób wygląd Twoich rzęs, sprawiając, że staną się ciemniejsze, lśniące i wyraźnie mocniejsze. Po kolejnych czterech tygodniach regularnego stosowania zauważysz, że są także wyraźnie dłuższe. Co najważniejsze, efekt ten jest trwały. Miralash radzi sobie także z problemem kruchych i skłonnych do wypadania rzęs.

Odżywką, na jaką warto zwrócić uwagę jest także Lash Volution. Jest to odżywka stymulująca wzrost rzęs i sprawiająca, że cienkie i delikatne rzęsy stają się gęste, grube i efektownie wydłużone. Wszystko to dzięki zastosowaniu unikalnego kompleksu składników na bazie keratyny. Jeśli chodzi o produkty do przedłużania rzęs, to to właśnie serum regularnie zbiera znakomite recenzje. Jest to produkt tak skuteczny, że sięgają po niego osoby po chemioterapii, które chcą przywrócić swoim osłabionym rzęsom dobrą kondycję i efektowny wygląd. Wiele użytkowniczek twierdzi wręcz, że po skończonej kuracji przestają używać tuszu, bo naturalne piękno ich nowych rzęs jest absolutnie wystarczające.

Produkty do przedłużania rzęs: sztuczne rzęsy

Jeśli marzy ci się wygląd, jakim mogą poszczycić się modelki na wybiegach, chcesz zaszaleć z oryginalnym makijażem i na jeden wieczór zmienić się w prawdziwą divę to sztuczne rzęsy są idealnym rozwiązaniem dla ciebie. Produkty do przedłużania rzęs z tej kategorii można podzielić na te, które mają postać kępek do wklejania między naturalne włoski i takie, które są już gotowymi rzęsami do przyklejenia na powiece. Sztuczne rzęsy można traktować jako delikatne uzupełnienie naturalnych i wówczas najlepiej sprawdzą się te w formie kępek. Jeśli jednak chcesz poszaleć, wybierz imponujące sztuczne rzęsy – mogą być nawet kolorowe, z kryształkami, piórkami lub ozdobione cekinami. Często są bardzo długie i efektownie wywinięte. Nie mają udawać naturalnych – to element imprezowego makijażu. Sztuczne rzęsy przy odrobinie wprawy bez trudu nałożysz samodzielnie. Jeśli jednak chcesz, możesz skorzystać z takiej usługi u kosmetyczki.

Produkty do przedłużania rzęs, a przedłużanie u kosmetyczki

Jeśli jednak chciałabyś mieć imponujące rzęsy na dłużej, niż na jeden wieczór i marzy ci się taka oprawa oczu, jaką prezentują największe gwiazdy, bez pomocy kosmetyczki się nie obejdzie. To właśnie w gabinecie kosmetycznym możesz skorzystać z przedłużania rzęs metodą 1 do 1. To zabieg polegający na tym, że do każdej twojej naturalnej rzęsy kosmetyczka dokleja rzęsę sztuczną. Dzięki temu na kilka tygodni możesz cieszyć się rzęsami znacznie gęściejszymi i dłuższymi niż te, jakimi naturalnie dysponujesz. Po kilku tygodniach należy sztuczne rzęsy uzupełnić, lub zdjąć ich pozostałości – efekty zabiegu utrzymują się podczas jednego cyklu wzrostu rzęs. Sztuczne włoski wypadają razem z naturalnymi.

Informacji o produktach trwale przedłużających, zagęszczających i odżywiających rzęsy szukaj też w serwisie Opiniomat:

Najlepsze serum do rzęs

 

  • Leave Comments