Jak działa African Mango 900? Czy warto i dlaczego?

African Mango 900 to nowy suplement z afrykańskim mango, który pojawił się na rynku kilka miesięcy temu. Czy jest dobrą alternatywą dla dotychczas znanych i sprzedawanych suplementów z tym składnikiem?

Zdecydowanie tak. Już wyjaśniamy dlaczego.

Silny ekstrakt z afrykańskiego mango

Co prawda African Mango 900 nie zawiera aż tyle ekstraktu co African Mango, które polecamy tutaj, ale ilość tegoż składnika jest wystarczająca dla osób, które chciałyby posłużyć się afrykańskim mango w celu przyspieszenia metabolizmu, czy też mówiąc bardziej ogólnie – schudnięcia.

Ten suplement zawiera 900mg ekstraktu z pestki afrykańskiego mango (Irvingia Gabonensis).

Czym jest mango afrykańskie (Irvingia Gabonensis)?

To mango niezwykłe. Irvingia Gabonensis to afrykańskie drzewo, które daje owoce o smaku i wyglądzie bardzo zbliżonym, a jednak nie tożsamym z tymi owocami mango, które są dostępne w naszych sklepach.

Ekstrakt, który znajdziesz w tym preparacie (podobnie jak w african mango, o którym pisaliśmy tutaj) jest łatwo przyswajalny i łatwo rozpuszczalny, dzięki czemu organizm może w pełni wykorzystać odchudzający i zdrowotny potencjał składników aktywnych zawartych w afrykańskim mango i w stworzonym z niego suplemencie.

Jakie właściwości ma mango afrykańskie?

Kilkukrotne badania kliniczne, które dotychczas przeprowadzono, wykazały, że ekstrakt z pestki afrykańskiego mango jest bardzo pomocny w trakcie odchudzania. Wspomaga kuracje odchudzające, obniża poziom tłuszczów (trójglicerydów i cholesterolu) oraz cukru we krwi. Jednocześnie u osób stosujących suplementację obserwuje się podniesienie poziomu adiponektyny – hormonu określanego mianem hormonu szczupłości.

I chociaż naukowcy najczęściej zwracają uwagę na fakt, że mango afrykańskie jest bardzo bogate w błonnik, co wspomaga walkę z cholesterolem, to w rzeczywistości jego oddziaływanie na organizm jest znacznie pełniejsze, a skład znacznie bogatszy – african mango to nie tylko błonnik. (źródło: webmd.com).

Jakość African Mango 900

Ekstrakt z afrykańskiego mango został tu zamknięty w kapsuach, które są bardzo łatwe do połknięcia i sprawiają, że suplementacja wspomagana african mango jest łatwa i przyjemna.

Kapsułki z ekstraktem nie zawierają nic poza nim tzn. nie znajdziesz w nich ani wypełniaczy, ani konserwantów, ani słodzików czy barwników lub aromatów.

Gwarancja na African Mango 900

Jeśli stwierdzisz, że odchudzanie nie przynosi efektów takich, jak byś sobie życzył / życzyła to za każde nienapoczęte opakowanie, które kupiłeś / kupiłaś wcześniej otrzymasz zwrot pieniędzy. To ważna przesłanka przemawiająca na korzyść tego produktu, tym bardziej, że nie jest tani.

Różne suplementacyjne zastrzeżenia

Podobnie jak w przypadku wszystkich innych produktów tego typu, przy suplementacji African Mango 900 trzeba stosować się do podstawowych zastrzeżeń i zaleceń, oto one:

  • przede wszystkim suplement nie powinien być stosowany przez dzieci, wiekiem granicznym jest 18 lat,
  • jeśli chorujesz na jakieś choroby, masz jakieś zaburzenia lub stale przyjmujesz leki, to przed rozpoczęciem suplementacji koniecznie skonsultuj się z lekarzem,
  • nie stosuj african mango w okresie ciąży lub podczas karmienia piersią,
  • w razie wystąpienia jakichkolwiek niepożądanych efektów skonsultuj się z lekarzem i oczywiście odstaw suplementację.

Gdzie kupić African Mango 900?

Najlepiej bezpośrednio u dystrybutora, gdzie w cenie jednego (139 zł) możesz nabyć dwa opakowania, i to z darmową przesyłką.

>>> Przejdź na stronę dystrybutora

  • Leave Comments