Czy? Uroda

Czy warto stosować tabletki na trądzik bez recepty Nonacne?

Zasadnicze pytanie brzmi: czy po tabletkach na trądzik bez recepty znikną twoje pryszcze? Po jednych znikną, po innych nie. To zależy od tego, jakie tabletki wybierzesz.

Największe szanse masz z → Nonacne. Już wyjaśniamy dlaczego.

Typowe tabletki na trądzik bez recepty

Typowe tabletki dostępne w aptekach bez recepty zawierają zazwyczaj wyciąg z bratka, wyciąg ze skrzypu i / lub wyciąg z pokrzywy. To typowy zestaw ziół na oczyszczenie skóry z problemami. Problem jedynie w tym, że takie tabletki może owszem, poprawiają wygląd skóry, ale wymagają bardzo długiego stosowania i z trądzikiem nie są w stanie się uporać, a jeśli już to  co najwyżej poradzą sobie z trądzikiem bardzo łagodnym.

Wspomniane wyżej ekstrakty to oczywiście nie jedyne składniki tych tabletek, bo znajdziesz w nich też przydatne witaminy i minerały. Z witamin zazwyczaj będą to witaminy z grupy B, a z minerałów – najczęściej cynk.

Nawet “wsparcie” ze strony tych mikroskładników (witamin i minerałów) niewiele pomoże, bo nawet przy tak wydawałoby się dość zróżnicowanym składzie te tabletki redukują trądzik nieznacznie albo wcale.

Nawet popularny →Derminax, nie ma tak dobrze dobranego składu jak Nonacne.

Składniki, których nie znajdziesz w innych tabletkach

Zwróć uwagę na skład Nonacne. Jest w nim jeden składnik, którego na pewno nie znajdziesz w żadnych innych tabletkach na trądzik. Tym składnikiem jest zioło o nazwie sarsaparilla – ma bardzo silne działanie przeciwzapalne, przeciwbakteryjne i przeciwtrądzikowe. Jest polecane w leczeniu bardzo wielu chorób skóry, nie tylko trądziku.

Kolejnym ważnym składnikiem jest duża ilość ekstraktu z pestek winogron – być może zdarzy ci się znaleźć jakiś suplement właśnie z nim, ale na pewno nie w połączeniu z sarsaparillą, likopenem, cynkiem i miedzią – innymi ważnymi składowymi Nonacne.

Likopen znajdziesz w Normatabs – ale akurat te tabletki na trądzik, choć mają bardzo rozbudowany skład, zawierają niewielkie ilości składników aktywnych. I one przegrywają z Nonacne.

Czas i koszt kuracji tabletkami

Na koniec i je warto porównać, bo decydują o zadowoleniu z leczenia, i tak:

  • czas kuracji Nonacne wynosi ok. 3 miesięcy, w tym czasie wydasz na tabletki ok. 300 zł (jeśli kupisz je bezpośrednio u dystrybutora – najtaniej),
  • czas kuracji innymi tabletkami bez recepty (Derminax, Visaxinum, Lactofer Zn, Normatabs) wynosi pół roku – na tabletki też wydasz 300 zł.

Która opcja bardziej się opłaca? Oczywiście pierwsza.

>>>Zamów Już Teraz Nonacne – Najtaniej u Producenta<<<

 

About the author

Monika Morawska

Jestem nauczycielką, aktualnie na urlopie wychowawczym. Lubię czytać, pisać i tłumaczyć z niezrozumiałego na zrozumiałe. Odpowiadam tu na pytania, które często zadają internauci, a na które niewiele stron naprawdę jasno odpowiada. Mam nadzieję, że to, co tu znajdziesz, przyda ci się i co nieco rozjaśni. Tematyka artykułów wynika wprost z moich aktualnych zainteresowań.

Leave a Comment