Czy? Uroda

Czy istnieją domowe metody przedłużania rzęs?

Efekt taki można osiągnąć przy pomocy specjalnych zabiegów powiększających polegających na półtrwałym pogrubieniu czy też raczej zagęszczeniu rzęs, ale to nie wszystko! Kępki takich rzęs przyklejane są do rzęs naturalnych i dopóki naturalna rzęsa nie wypadnie utrzymują się one wokół oczu dzięki czemu na co dzień, praktycznie bez makijażu można cieszyć się niejednokrotnie naprawdę teatralnymi efektami. Zabiegi te nie należą jednak do najwygodniejszych, noszenie tak gęstych rzęs również bywa mało komfortowe toteż zdecydowana większość kobiet pozostaje wierna maskarom, od czasu do czasu stosując sztuczne rzęsy lub decydując się na przedłużanie rzęs lub / i ich pogrubianie przy pomocy specjalistycznych odżywek.

Przedłużanie rzęs makijażem

Aby przedłużyć rzęsy makijażem musimy jedynie zaopatrzyć się w odpowiednią wydłużającą maskarę. Efekt wzmocnimy stosując wcześniej zalotkę która doda rzęsom długości otwierając oczy i wywijając lekko rzęsy na zewnątrz. Najbardziej pożądane efekty uzyskamy jedynie wtedy, gdy maskarę dokładnie rozprowadzimy na całej długości rzęs. W przeciwnym wypadku efekt może okazać się niedoskonały czy wręcz karykaturalny. Przedłużanie rzęs maskarą daje jednak bardzo krótkotrwałe efekty dlatego mimo wszystko warto postarać się o specjalistyczną odżywkę, która nie tylko wydłuży ale i pogrubi rzęsy zagęszczając je przy okazji.

Przedłużanie rzęs odżywkami

Przez wiele lat kobiety w charakterze odżywki do rzęs wykorzystywały głównie olejek rycynowy bądź jemu podobne środki naturalne. Współcześnie mamy do dyspozycji jeszcze lepsze, bo nieco bardziej zaawansowane odżywki. Niektóre z nich są autentycznie wysoko oceniane przez większość użytkowniczek, choć mając na uwadze ich ceny i stosunek jakości do cen nie wszystkie (to pewne) warto polecić.

Szczególnie Miralash – odżywkę, która zachwyciła już niejedną kobietę! Sprawdź poniżej.

>>> CZYTAJ WIĘCEJ O MIRALASH<<<

 

W razie potrzeby zawsze można sięgnąć po wspomniane wyżej sztuczne rzęsy. Bywają one o tyle kłopotliwe, że sztukę ich aplikacji trzeba opanować do perfekcji, ale kilka prób wystarczy by wyćwiczyć sztukę ich nakładania. Dzięki sztucznym rzęsom możemy zyskać spektakularne przedłużenie i zagęszczenie rzęs na specjalne okazje.

About the author

Monika Morawska

Jestem nauczycielką, aktualnie na urlopie wychowawczym. Lubię czytać, pisać i tłumaczyć z niezrozumiałego na zrozumiałe. Odpowiadam tu na pytania, które często zadają internauci, a na które niewiele stron naprawdę jasno odpowiada. Mam nadzieję, że to, co tu znajdziesz, przyda ci się i co nieco rozjaśni. Tematyka artykułów wynika wprost z moich aktualnych zainteresowań.

Leave a Comment